Święto Babci i Dziadka

W dniach 21,22,23 i 24 stycznia w przedszkolu gościliśmy babcie i dziadków naszych przedszkolaków. Ta jedna z najważniejszych uroczystości w roku cieszy wszystkich, ale szczególnie dzieci, które z niecierpliwością wyczekują wyznaczonego dnia. Najpierw pilnie uczą się piosenek i wierszy, przydzielonych ról do występów artystycznych, po czym przed zaproszonymi bliskimi dają z siebie wszystko. A babcie i dziadkowie z radością obserwują występy wnucząt i doceniają każde słowo, które pada z ust dzieci, ich brawa prawie nie ustają, każda piosenka, każdy wiersz, są oklaskiwane... taką publiczność tworzą tylko babcie i dziadkowie, tak docenić potrafią tylko babcie i dziadkowie! To najlepsza publiczność, wymarzona!
Drogie Babcie! Drodzy Dziadkowie!
Dziękujemy za liczne przybycie, mimo wielu trudności i przeszkód, cieszymy się z Waszej obecności!
Do zobaczenia za rok!
Relacja 2019-02-17, 22:40 | autor: julia bort