Spotkanie Wigilijne i Szopka Bożonarodzeniowa

W piątek, 19 grudnia wszyscy przedszkolacy i pracownicy przedszkola wraz z zaproszonymi gośćmi: Panią, prowadzącą zajęcia z rytmiki i Panią, prowadzącą zajęcia z języka angielskiego, zebraliśmy się w jednej sali. Dzieci z grupy III i IV przedstawiły przygotowywane Jasełka, śpiewaliśmy kolędy, potem dzieliliśmy się opłatkiem, wspólnie w jednej sali spożyliśmy obiad i dzieci otrzymały świąteczne upominki.
Tego dnia zostały wręczone nagrody dla dzieci i ich rodziców, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym i wspólnie wykonali szopkę. Wszystkie szopki wykonane były starannie, z pomysłem! Dziękujemy za udział i gratulujemy: Kamili Pawłowskiej i Rodzicom, Lence Łach i Rodzicom oraz Frankowi Kafka i Rodzicom!
Relacja 2014-12-23, 01:09 | autor: julia bort