wybierz autora:
  • 30 maja w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn z okazji Święta Mamy, Taty oraz Dzieci. Mimo nie najlepszych warunków pogodowych Rodzice przybyli ze swoimi Pociechami,by zobaczyć ich występ oraz korzystać z przygotowanych atrakcji.
    Relacja 2014-06-05, 17:25 | autor: nauczyciel nauczyciel
  • 5.05 przedszkolaków odwiedzili strażacy! Dziewczynki i chłopcy mogli wejść do wozu strażackiego, założyć strój, atrakcją było również lanie wodą! Dziękujemy strażakom za dostarczenie dzieciom niezapomnianych wrażeń!
    Relacja 2014-05-11, 00:41 | autor: nauczyciel nauczyciel
  • 29 kwietnia Pani Iwona zaprosiła wszystkich solenizantów z miesięcy: marca, kwietnia i maja do uczestnictwa w konkursach a pozostałe dzieci do kibicowania swoim kolegom i koleżankom.
    Relacja 2014-05-03, 23:08 | autor: nauczyciel nauczyciel
  • 25.04 odwiedzili nas ratownicy pogotowia wodnego, by przekazać przedszkolakom ważne informacje dotyczące korzystania z akwenów wodnych w okresie letnim. Dzieci dowiedziały się, kiedy można kąpać się a kiedy jest to zabronione; miały również możliwość wykonania
    Relacja 2014-05-03, 23:00 | autor: nauczyciel nauczyciel
  • 25.04 w naszym ogródku przedszkolnym pojawiła się... Maluszki i średniacy wraz z Panią Alą, Panią Sabinką i wychowawczyniami posadzili drzewko owocowe - jabłoń. Drzewko jest małe, więc wszystkie dzieci wiedzą, że należy otoczyć je szczególną opieką,