Śniadanie Wielkanocne

W środę wszystkie dzieci wraz z personelem przedszkola oraz zaproszonymi gośćmi- Panią katechetką Kariną Brzozko, księdzem proboszczem i panem Tadeuszem Wieczorkiem zgromadziliśmy się w jednej sali, aby wspólnie spożyć świąteczne śniadanie. Ksiądz poświęcił potrawy na naszych talerzykach: kiełbaskę, szynkę,pieczywo i jajka. Wielkanocne śniadanie poprzedzone było zabawami i konkursami prowadzonymi przez Panią Monikę. Natomiast po śniadaniu wszystkie dzieci wyszły do ogrodu przedszkolnego w celu poszukiwania jajek. Odnalezione jajka dzieci różnorodnie ozdabiały: pisakami, kolorowymi paskami, kawałkami papieru kolorowego czy pastelami a na ich twarzach malowały się radość i duma z wykonanego świątecznego dzieła!
wpis edytowano 2014-04-18, 23:48